Herlige Frøya

Herlige Frøya

filmsnutt av Frøya

Les mer
Natthimmel

Natthimmel

bilder og innlegg fra natt og himmel

Les mer
Turer

Turer

Turer som kanskje kan være til Inspirasjon

Les mer
Hjem / Blogg / Bilder / Foto / Kom Mai du skjønne.
Sov godt jenta mi Ny (Chili)Sesong Helvetes vindfull natt Nordlys over østlandet Velkommen 2022! 2. Søndag i advent Opprasjon chili, sesongen over? Chili Explosion Frøya+Vann=Sant Operasjon Chili part 3 Snø Operasjon Chili Part 2 Søndagstur. Operasjon Chili Nøtte Gratulerer med 11års dagen jenta mi Radio er Artig. 30 grader varmt. Hva gjør man. Alene. Kveldstur i Byen 2019 oppsummering Godt nytt år «Ny» Hobby Stjerner i sikte Snart ferdig med cellegift. Frøya har Jubileum Vansjø juli 2019 Onsøy kirke Ny oppdatering om kreften til Frøya Etter regn (dagens bilde) En liten oppdatering om kreften til Frøya Fototur i nærområdet opperasjon vellykket. Blir det opperasjon i morgen? Frøya er syk Lufting av drona. Nordlys Tromsø en fantastisk opplevelse. Langt mot Nord The Silver Bridge Vel overstått Jul Dagens bilde Høst Min Sti Kanotur på Søndre Boksjø Melkeveien Tur til Lofoten. Nyttårsforsettet som kokte bort i kålen. En flott tid våren. Kveldstur i Gamlebyen og Isegran Oriontåken (igjen) Godt nytt år Gratulerer med dagen jenta mi, tenk at du alt er 8 år Kanotur på Vannsjø Kom Mai du skjønne. Vår og Droneflyging. Godt nytt år God Jul Måneskinnstur Høst og optimisme En kniv blir til del 2 Hvor har vi gått tur i dag? En kniv blir til. Del en Bare 2 bilder Bare noen Bilder. Foto og geocaching tur. Gaustatoppen En vanlig kveldstur. Tur til Sandaa speiderhytte. Jakt på vårtegn Pleiadene Vinter i Onsøy Fuglebrettet Godt nytt år God Jul. Fotoshoot av Frøya. Tilbakeblikk Andromeda galaksen Test av polaroidfilter + ett par bilder Bare noen bilder fra dagens tur. Blodmåne og stjernehimmel Vi lever fortsatt Elingård Hipp Hurra Frøya er seks år i dag Undring Søppel Fotojakt i hagen Tur til kroppefjäll. Fortell meg hva du ser? Småkryp Skjønne Frøya. Bare noen bilder av våren Kamera var med på dagens tur «Villmarka» kaller Kong vinter kom en tur på besøk. Det er vår i lufta Helgetur til Saltrød og forsøk på timelapse. Bilder fra Lørdagens kveldstur. Bilder fra dagens tur til sprinkelet Godt Nytt År Se alltid lyst på livet! Sukkersyk Diabetes 2

Bilder / Foto, Frøya, Macro

Kom Mai du skjønne.

Vel, da er det siste dag av 2 ukers langfri, og det kan fort ha vært den ferien jeg fikk i år, da jeg ikke vet hvor lenge til jeg får gå på skift på jobben, da jeg kun er på skift som vikar, og skal etter planen inn på dagtid.

Vi har hatt en nydelig våruke her på østlandet, og egentlig skulle denne bloggposten hatt tittel kanotur i boksjø, da dette var planlagt som årets tur, men det ble det desverre ikke noe av i denne omgang.

Foto Teodor

Men vi har gått mange dagsturer i det flott været, og forrige helg var Teodor og jeg på en fototur til sandaa ved vannsjø og tok bilder så godt vi kunne.

fotojakt

 

Det kvittrer og grønnes overalt, og det er bare deilig og være ute i naturen og føle hvordan naturen våkner til liv.

 

gås foto Teodor

 

Foto Teotor

Og jeg vil skryte av ett par ordentlige blinkskuud av Teodor, spesielt dette av Frøya.

 

våren er godt i gang

 

og til slutt i dag vil jeg vise frem en liten snutt fra dronen som jeg har klippet sammen, ikke verdens beste kvalitet, da jeg egentlig ikke har rett programvare til jobben.

og igjen jeg setter stor pris på kommentarer og tilbakemeldinger.

Ses best i fullskjerm.

 

 

 

 

 

 

 




Legg inn en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.

%d bloggere liker dette: